W mojej pracy były podwyżki. Jako ze zarabiamy zdecydowanie za mało. Otrzymałem propozycje podwyżki, moim zdaniem za mało. Powiedziałem o tym „ No, masz racje powinieneś więcej ale nie ma.” Złożyłem wypowiedzenie, trochę mnie poniosło, ale liczyłem na więcej. Zapytali co by mnie zatrzymało. Bez owijania w bawełnę podałem stawkę, która była dużo wyższa od pierwotnej stawki, jak i proponowanej podwyżki. Nie uważam się za niewiadomo kogo, po prostu zarabiałem już od dłuższego czasu za mało, a robiłem za dużo. Udało się, zawalczyłem i dostałem czego chciałem. Nie podoba mi się to. #pracbaza #januszex #korposwiat #zalesie