W Auchan spytałem gościa z obsługi gdzie znajdę cukier a on do mnie że w alejce z napisem cukier. I poszedł. Głupi robol #zalesie
W Auchan spytałem gościa z obsługi gdzie znajdę cukier a on do mnie że w alejce z napisem cukier. I poszedł. Głupi robol #zalesie
Zaloguj się aby komentować