#ukraina #wojna #rosja #usa #niemcy #rumunia #holandia #wlochy
dafc84a4-b079-48e0-b7a9-32af6ec28f4e
smierdakow

To chyba nie za bardzo podskakuje prawica w Holandii

bleblebator-bombambulator

@smierdakow mają dużą zadrę za zestrzelenie samolotu.

Jako prawica są wkurwieni za nasyłanie nielegałów przez kreml, nie ukrywają swoich antyimigranckich poglądów. Wiedzą czym śmierdzi uleganie wobec moskwy i lewicy w kwestii nielegałów. Mam nadzieję że zaczną deportacje.

smierdakow

@bleblebator-bombambulator no ale z tego co widzę po nagłówkach to zapowiadali ograniczenie przekazywania broni dla Ukrainy, żeby Holandia miała się czym bronić

bleblebator-bombambulator

@smierdakow Holendrzy przekazują opl, bo to akurat jest najmniej im potrzebne. Prawica holenderska chomikuje pozostałą broń w innym celu: jeżeli zaczęły by się deportacje nielegałów, zaczną się wewnętrzne walki z nielegałami wspieranymi przez lewackich terrorystów. Ile muslimy przemyciły broni przy pomocy ruskich i lewicy to wuj wie.

Chyba przewidzieli ruski plan ograniczenia pomocy dla ukraimy: ruscy chcą z pomocą muslimów wywołać wojny domowe w europie.

Szwajcarzy nie są debilami i nie wydają kasy bez powodu na ćwiczenia. Oni już wiedzą co czeka europę.

https://www.wprost.pl/521939/szwajcaria-wojsko-cwiczylo-na-wypadek-rozpadu-unii-europejskiej.html

dzangyl

@bleblebator-bombambulator grubo. Dobrze, że to zdemaskowałeś. Dzięki.

bleblebator-bombambulator

@dzangyl Szwajcarzy nie są durniami, coś jest na rzeczy.

Ja subiektywnie obstawiam, że ruscy dostarczają do gett nielegałów broń aby wywołać wojnę domową trawiącą całą europę. Mamy już ileś tam milionów niezweryfikowanych nielegałów, plus ci z drugiego, czy trzeciego pokolenia urodzeni w europie. Ale to moje prywatne zdanie.

dzangyl

@bleblebator-bombambulator to jest news z 2015 roku... za dużo filmów się naoglądałeś. Ryzyko ataków terrorystycznych istnieje, ryzyko wojny domowej w całej Europie i to z niezorganizowanymi bojówkami nielegalnych imigrantów uzbrojonymi przez kacapię? Brzmi jak scenariusz filmu klasy B xD

bleblebator-bombambulator

@dzangyl Dlaczego? Przecież przygotowania trwają. Myślisz, że po co kremlowi nieszczelna granica polsko - białoruska? Aby przemycać bojowników z kaukazu. I to robią.

Pamiętasz masakrę w Paryżu w Bataclan na koncercie metalowym w 2015 roku?

Zarżnięto kilkadziesiąt dzieciaków i młodzieży. Obcinano im genitalia.

Wiesz jak sprawcy dostali się do paryża? Przez węgry wśród nielegałów.

I co? A gdyby węgrzy zachowali się jak trzeba i do nielegalnie wkraczających na ich teren otwierali ogień? Masakry być może by nie było.

paulusll

@Mikuuuus Hiszpania jeszcze przekazała Patriota miałem robic dzis podsumowanie;P

powodzenia

@Mikuuuus pytanie do eksperta: czy podczas ostatniego ataku w Kijowie Patrioty nie zadziałały czy nie sa przystosowane do zestrzeliwania takich pocisków?

Fly_agaric

@powodzenia Obronę przeciwlotniczą można przesycić. Patrioty nie nadążą wystrzeliwać kontry, jeśli leci duża liczba pocisków. Obie strony wysyłają sporo tanich "pustaków" właśnie w tym celu. Poza tym OPL nie ma 100% skuteczności, co nie oznacza wcale, że nie robi swojej roboty.

Zaloguj się aby komentować