A w ogóle to nie wiem czy wiecie, ale Krakau przebił już 800tys. mieszkańców. Razem z Ukraińcami pewnie milion. Łódź po dużym spadku kilka lat temu się ustabilizowała i siedzi w rejonie 664ys. Dla odmiany goni ją Poznań. 546tys. A Wrocław już 674, czyli obecnie podium to Warszawa, Kraków, Wrocław. Łódź jest chyba na 4 miejscu.
Zaloguj się aby komentować