RavmFanatykw Góry2024-04-21T08:09:42+02:0078Trzeba korzystać z uroków zimy zanim się skonczy787Udostępnij
sssabae2024-04-21T11:42:16+02:002eh, zawsze jestem rozerwany. Jako człowiek Morza, całe życie w wodzie spędziłem, ale jakoś góry mnie ciągle wołają. Piękne miejsce 🙂 Wrzucaj częściej jakieś zdjęcia od siebie
Ravm2024-04-21T11:45:08+02:002A ja już stary góral. Pływać nawet nie umiem bo we wsi potok tylko taki że go żaby przeskakują.
pluszowy_zergling2024-04-21T12:56:47+02:001Uroki urokami, ale deszcz ze śniegiem dziś o 8 rano na mieście, a za tydzień ma być o tej porze 22 i słonko... W T F. A widoczki, piękne, szczególnie wiosenne kwiaty posypane puszkiem, pewno je ten mróz zetnie, ale ładne to