@Tomekku @PlatynowyBazant
Mam i ja, na razie lajtowo bo to od północnej strony schody i dopiero wyszło słońce. Zobaczymy koło 14:00
#upaly #kamera #termowizja


@Tomekku @PlatynowyBazant
Mam i ja, na razie lajtowo bo to od północnej strony schody i dopiero wyszło słońce. Zobaczymy koło 14:00
#upaly #kamera #termowizja


Zaloguj się aby komentować