rebe-szunis

@tosiu Muszą być przeszczęśliwi, że jadą jako nawóz do Ukrainy.

dsol17

@rebe-szunis @tosiu Na nawóz to obecnie przerabiani są coraz bardziej Ukraińcy w ramach ogłoszonej przez dezertera Zełeńskiego mogilizacji. Wkrótce zmogilizowane zostaną wszystkie chłopaki w wieku 25-27 które dotychczas jakoś się uchowały przed poborem (o ile i nie młodsze).


Problem co do tego newsa to mają ale Ormianie. Naprawdę jesteście tak ślepi by nie widzieć co się prawdopodobnie teraz szykuje ? Chciała Armenia gwarancji NATO i wypinała dupę na Ruskich to teraz Azerowie zrobią z nich do spółki z Turkami kebaby...

cotidiemorior

@rebe-szunis jak dobrze posmarują to pojadą do Syrii

rebe-szunis

@dsol17 "mogilizacja" Kolejne słówko w nowomowie konfederuskich trolli? Czy wy musicie tak siebie małpować na potęgę w internetach?


Problem co do tego newsa to mają ale Ormianie. Naprawdę jesteście tak ślepi by nie widzieć co się prawdopodobnie teraz szykuje ? Chciała Armenia gwarancji NATO i wypinała dupę na Ruskich to teraz Azerowie zrobią z nich do spółki z Turkami kebaby...

Widzisz, jak traktują takich jak ty wasi mocodawcy i sponsorzy z kremla? I to wszystko dla paru kopiejek...

VikingKing

@dsol17 uchowali się dotychczas przed poborem, bo Ukraina miała takie prawo, że nie brali do wojska przed 27 rokiem życia. Na tych ludziach chcieli odbudować populację po wojnie. Czekaj, bo możesz doznać lekkiego szoku, trzymali się prawa, dopiero w tym roku je zmienili i będę pobory dla tego przedziału wiekowego.

A reszta się zgadza Panie Złotousty, zeleński dezerter bo mimo, że wychowany w zssr walczy z drugą amią trzeciego świata.

Ps. Te nasze prześmiewcze tytuły, ktore przychodzą co raz z prikazem są coraz głupsze. Pasują do was xD

Gadu_gadu

@dsol17 zobacz, jesteś tak zj@#$ny, że już nawet nikt ci nie odpowiada. Trzymamy kciuki za powrót rozumu i godności człowieka o ile kiedykolwiek je miałeś.

maly_ludek_lego

Czy mogę zapytać czemu ten troll nie ma jeszcze bana?

dsol17

@rebe-szunis jeśli coś jest tak dobre aż żal tego nie "pożyczyć". Jesteś podobno żydem i nie rozumiesz ? : dobre a za darmo...

Jeśli mam czegoś żałować w użyciu tego słowa to tylko tego,że go nie wymyśliłem !


@Gadu_gadu @VikingKing @maly_ludek_lego : Kto tu jest zjebany,bo moim zdaniem ukraińscy propagandziści gloryfikujący Zełeńskiego który w 2014 ZDEZERTEROWAŁ do Rosji i kilka razy z rzędu unikał poboru a teraz gra wielkiego Ukraińskiego patriote. Tak rebe,to też znalazłem u "ruskich trolli" jak mogilizację ale rzecz jest istotnie zweryfikowana w naszych mediach. Zełeński unikał jak się okazuje poboru, a teraz sam wysyła ludzi na front i zaostrza kary za unikanie tego czego sam unikał.Taka to szumowina.


Na żądanie moderacji mogę udowodnić bez problemu to stwierdzenie (oczywiście w godzinach w których będę na hejto),śmiało, zgłaszajcie.

Tawantinsuyu

@dsol17 dajesz gnido, udowadniaj jak Żeleński uniknął w wieku 36 Lat częściowej mobilizacji w 2014 roku według Decree No. 303 of 17 March 2014.

Oczk

@dsol17 proszę zatem o dowody na takie stwierdzenie, jestem ciekaw

Gadu_gadu

Komentarz usunięty przez moderatora

dsol17

@Oczk A dobra jesteś modem to proszę bardzo:

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wybory-na-ukrainie-debata-zelenski-poroszenko-na-stadionie-olimpijskim-w-kijowie/tx6zx1q

Trzeba się trochę wgłębić w tekst ale jest przepiękny fragment:


Ostatnio pańska drużyna poinformowała, że rozpoczęliście przeszkolenie wojskowe. To dobrze. Ale warto było je przejść w 2014 roku, cztery lata temu, gdy kraj potrzebował wysiłków wszystkich ochotników, a Wołodymyr uciekał przed poborem do wojska! - wystrzelił Poroszenko, na co Zełenski tylko pokręcił głową.

Jak podawało Ministerstwo Obrony, w latach 2014-2015 Zełeńskiemu wysłano cztery wezwania do wojska, ale kandydat na prezydenta nie stawił się na komisji.


Oczywiście można jeszcze próbować tego bronić,że to może polityczna intryga Poroszenki była ale... No są źródła.


Powód dla którego dopiero do wglądu jak zażąda moderacja ? Uważam,że tu są też Ukraińskie trolle,a rozumiecie to są źródła było nie było - historyczne i niestety w formie bardzo nietrwałej - elektronicznej. Miałem już na innych serwisach przypadki,że nieco kontrowersyjne rzeczy które wkleiłem sobie znikały a ze mnie robiono kłamcę.

Tawantinsuyu

@dsol17 bo jesteś kłamcą i tyle - dowodów na nielegalną produkcję broni chemicznej, biologicznej oraz atomowej na Ukrainie nie pokazałeś do tej pory podobnie jak nie odpowiedziałeś na pytanie jak 36 letni Żeleński ma być dezerterem wobec częściowej mobilizacji 2014/2015 obejmującej rezerwistów, a nie obejmującej Krzywego Rogu.


Btw w wieku 18 lat Żeleńskiego na Ukrainie trwała reorganizacja oraz zmniejszenie ilości żołnierzy, pobór także go wtedy nie objął.


Ponadto jak już to dezercja dotyczy osoby wojskowej, a nie cywila. To kolejny blad logiczny z twojej strony ale do tego już przywykliśmy.

VikingKing

@dsol17 a może ten zełeński spierdolił, żeby ruskich szpiegować jako żydowski agent i w ten sposób odrobił służbę wojskową?

jimmy_gonzale

Dla Armenii to raczej nie dobrze. W ogóle nie zazdroszczę im położenia. Jednak może być gorsze niż polskie.

Zaloguj się aby komentować