Cybulion★Liderw cybulion jest inny2025-10-27T09:49:36+01:0018To jest ten wiek, czlowiek wypije jednego portera i rano łeb napiernicza XD. #cybulionjestinny189Udostępnij
zuchtomek2025-10-27T09:50:15+01:006@Cybulion Może to od za małej dawki właśnie? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Cybulion★2025-10-27T09:58:10+01:003@zuchtomek @Taxidriver wiecie co, 12% i gestosc smoly zrobila swoje. Plus zmeczenie praca w weekend. Drugiego takiego bym nie zrobil nie ma luja
dradrian_zwierachs2025-10-27T10:41:29+01:001Ja się kiedyś załatwiłem czekoladowym pniewskim 4,5%. Pyszne było, wszedł czteropak, ale głowę później chciałem odciąć