te 10% ankietowanych to przygłupy jeżdżące po alkoholu i narkotykach, ha tfu
#wiadomoscipolska #wypadki

te 10% ankietowanych to przygłupy jeżdżące po alkoholu i narkotykach, ha tfu
#wiadomoscipolska #wypadki

@festiwal_otwartego_parasola Prawdziwym problemem jest to, że bandytom drogowym grożą realne konsekwencje dopiero jak kogoś zabiją. Takie odpady powinny mieć pełną świadomość, że jazda z zakazem prowadzenia pojazdów lub zapierdalanie po mieście 200 km/h grozi bezwzględnym więzieniem niezależnie od tego, czy się w kogoś władują czy nie.
Zaloguj się aby komentować