Takiego wielkiego śledzia to ja jeszcze nie widziałem!
#niewiemjaktootagowac #wielorybytonieryby #islandia




Takiego wielkiego śledzia to ja jeszcze nie widziałem!
#niewiemjaktootagowac #wielorybytonieryby #islandia




@Stashqo
aż trzy
https://www.youtube.com/watch?v=8EI7p2p1QJI
Ciekawe w czym rozliczają się z ministerstwem turystyki, to mądre chłopaki za frajer na pewno nie robią
Zaloguj się aby komentować