Takie pytanie, chyba najbardziej trafne do ludzi co mają #leasing na #samochody . Czy któraś z sieci stacji benzynowych w Polsce, ma na tyle ogarnięty system/aplikację, że wysyła faktury na maila, czy też są dostępne jakoś elektronicznie? I tak, wiem, mogę Sobie załatwić kartę flotową, ale jak kiedyś próbowałem z BP, to chcieli od mnie kupę papierów i kaucji na więcej niż ja tankuje w miesiącu, aż odniechciało mi się z tym bawić. No chyba, że lepiej iść w jakąś międzynarodówkę jak UTA/DKV, może ktoś ma z JDG i wie czy normalni są.