Taki Nicwspis. Pamiętacie jak człowiek myślał, że to ważne?
#heheszki #matura #gównowpis

Taki Nicwspis. Pamiętacie jak człowiek myślał, że to ważne?
#heheszki #matura #gównowpis

Ja zrobiłam sobie listę książek co je uznałam za głupie i idiotyczne, żeby wiesz sprawdzić czy to byłam za młoda i/lub głupia żeby zrozumieć jakie są cudowne jak twierdzili nauczyciele, czy może faktycznie były debilne, i w dwóch przypadkach mój niesmak pozostał niezmieniony - „Buszujący w Zbożu” oraz jebane „Cierpienia Młodego Wertera”, jedyna książka w życiu której nie skończyłam, bo nie dałam rady xD
@mozgogrdyczka cierpienia mlodego wertera to obejrzalam "streszczenie" xD https://www.youtube.com/watch?v=gBGx62A_63Q
@Jason_Stafford od dziecka nienawidze filmow i ksiazek i innych mediow gdzie glowne sa watki romantyczne, bo mnie zawsze niemilosiernie wkurwialy, bohaterowie czesto odpierdalali jakies szajzy "z milosci" i marzylam, zeby zjawil sie antybohater i ich pozabijal zamieniajac fabule w kryminal xD dlatego Lalka po opisie jest bardzo odpychajaca
Zaloguj się aby komentować