Taka trochę nostalgia dziś.


W 2018 roku firma wysłała mnie na konferencję. Jako druga opcja, bo ktoś nie mógł, żeby się nie zmarnował bilet. AWS re:Invent w Las Vegas. Fajnie, trochę farta, człowiek zobaczy sobie miejsce, pojechałem.

AWS ogłosił wtedy AWS DeepRacer: zdalnie sterowane autko z kamerką uczone jazdy przez uczenie maszynowe.

Dziś jest ostatni dzień DeepRacer w konsoli AWS.


Czemu to piszę? Poszedłem na warsztaty i dostałem auto. W maju 2019 wystartowałem w zawodach w Londynie i zająłem trzecie miejsce. Dołączyłem do grupy osób z wyścigu, z czego powstała społeczność DeepRacera. Zostałem jednym z jej liderów, a przez grupę przetoczyło się 50K ludzi. Amazon zaprosił mnie do społeczności AWS Heroes, zrzeszającej jedne z najmądrzejszych osób jakie poznałem.


Wygrywałem i przegrywałem wyścigi.

Jedno z aut w symulatorze było nazwane moim aliasem.

Komentowałem zawody w Toronto.

Prowadziłem kursy dla ludzi w Peru, Stanach, Indiach, Polsce, Wielkiej Brytanii.

Poznałem setki absurdalnie wspaniałych ludzi z całego świata.

Jestem też po moim siódmym re:Invencie.


Po ostatnim wyścigu w zeszłym roku dostałem kartkę podpisaną przez wszystkich


Fajnie wyeskalowało. Mam nadzieję że bilet się nie zmarnował. Jak ślepej kurze ziarno.


#aws #uczeniemaszynowe #nostalgia #feels

e4c9f483-919e-47b8-a6b5-3ed9bc8814fe

Komentarze (4)

koszotorobur

@tptak - niezły z Ciebie zawodnik - ja jedynie mam zwykły cert architekta z AWSa - wygasły zresztą bo w obecnej firmie niepotrzebny

Czasem mnie korci by opisać moje przygody związane z pracą, które też notabene mają epizod związany z eventem w Las Vegas, ale wtedy bym się tym totalnie zdeanimizował - czego robić nie chcę i szczerze dziwię się gdy ludzie to robią (chociaż tyś tu rangą świeżak to może właśnie o to Ci chodzi ).

cebulaZrosolu

@tptak a w LV jak bylo? Pozwiedzales cos?

tptak

@cebulaZrosolu co roku coś zwiedzam. Wielki Kanion jest super, ale dluga droga. Red Rock Canyon jest fajny, tama Hoovera ładna. Muzeum testów atomowych warto zobaczyć, OmegaMart (takie surrealistyczne miejsce). The Sphere jest fajne, ale drogie. Jest sporo występów każdego dnia, ale raczej nie chodzę na koncerty czy teatry. Jedynie na konferencyjne, w tym roku był Beck, rok temu Weezer

AndrzejZupa

Ale pojechałeś...maluch! 😀 Gratki!

Zaloguj się aby komentować