Tak sobie pomyślałem że warto by było w końcu poraz pierwszy przejść vice city i się zastanawiam czy najlepiej grać w oryginał czy ta niedawna odświeżona wersję #gry #gta #vicecity
Tak sobie pomyślałem że warto by było w końcu poraz pierwszy przejść vice city i się zastanawiam czy najlepiej grać w oryginał czy ta niedawna odświeżona wersję #gry #gta #vicecity
Zaloguj się aby komentować