Szukam butów zimowych górskich. Moje stare już niestety wyzionęły ducha. Przeznaczenie - Beskidy, czasem Tatry. Orientuje się ktoś w ofercie Decathlonu i czy te ich buty są warte uwagi? Potrzebuje czegoś na szeroką stopę. Na lato mam La Sportivy i są genialne. #buty #zima #gory


