Szczyt NATO. "Zachód wciąż nie zrozumiał, że Kreml jest w stanie wojny totalnej"

Szczyt NATO. "Zachód wciąż nie zrozumiał, że Kreml jest w stanie wojny totalnej"

wiadomosci.wp.pl
Nie dostając zdecydowanej odpowiedzi, Rosja będzie eskalować, łącznie z możliwością napaści na ościenne kraje przynależące do NATO - mówi Wirtualnej Polsce Oleksandr V Danylyuk. Ukraiński ekspert uważa, że najważniejszą decyzją na szczycie NATO będzie ta o powołaniu funduszu długofalowego wsparcia dla Kijowa, niezależnego od wyborów w poszczególnych krajach członkowskich.
#ukraina #rosja #wiadomosciswiat #wywiad

Komentarze (20)

cebulaZrosolu

Oj tak tak a co ma powiedzieć Ukraiński "ekspert". Musi postraszyć żeby kasa wplywała

slawek-borowy

@cebulaZrosolu początek jego wypowiedzi faktycznie mocno nagięty do potrzeb jego kraju, ale potem są już trzeźwe obserwacje - szczególnie ta o wyścigu prezydenckim w USA i faktycznym zaangażowaniu obecnej administracji we wsparcie Ukrainy.

AmbrozyKalarepa

@slawek-borowy >i faktycznym zaangażowaniu obecnej administracji we wsparcie Ukrainy

Brandon broni rodzinnej pralni kasy. Nothing personal.

paulusll

@AmbrozyKalarepa Zacznij pisać po Polsku śpiochu.

Ragnarokk

@AmbrozyKalarepa

To portal dla ludzi psychicznie zdrowych, idź stąd

AmbrozyKalarepa

@paulusll "Polsku" z małej. Może pierw zadbaj o własną gramatykę zanim zaczniesz instruować innych co do polszczyzny? Swoją drogą, zaiste wymownym jest, że masz separatystyczny symbol na profilówce.

paulusll

@AmbrozyKalarepa Powiadasz separatystyczny avatar, hmm ciekawe

AmbrozyKalarepa

@paulusll Ruch Autonomii Śląska to czystej wody separatyzm za pieniądze Berlina.

paulusll

@AmbrozyKalarepa A to nie wiedziałem, myślałem że to flaga Górnego Śląska. Człowiek całe życie się uczy

AmbrozyKalarepa

@paulusll Tylko, że flaga Górnego Śląska jest wykorzystywana przez ruchy separatystyczne, tak jak chociażby flaga Katalonii w Hiszpanii.

paulusll

@AmbrozyKalarepa Flaga Kaszub również, godło Śląska znajduje się w godle Czech i nikt z tym problemów nie ma.

GrindFaterAnona

@AmbrozyKalarepa i co wg ciebie mamy zrezygnować z używania naszych barw, bo ktośtam też je wykorzystuje? kiedy zrezygnujecie z polskich barw? widziałem, ze polska skrajna prawica się nimi posługuje

40714e56-3d6c-47b1-ae58-67dea7947f13
TomekSruba

Komentarz usunięty przez moderatora

AmbrozyKalarepa

@GrindFaterAnona Nie trafiłeś - ONRu nie lubię, bo to ukrofile, zressztą przestali być naczelnym nacjo-ruchem około 2015.

paulusll

@AmbrozyKalarepa Jesteś wyznawcą Korwina czy Brauna?

GrindFaterAnona

@AmbrozyKalarepa tym lepiej, ze nie lubisz, znaczy ze trafiłem w punkt. to kiedy przestaniesz używać barw polskich? ONRowskie ukrofile ich też używają. promując polskie barwy promujesz onrowskich ukrofili. tak jest twoja logika wlasnie

AmbrozyKalarepa

@paulusll Bliżej mi do Sykulskiego

paulusll

@AmbrozyKalarepa I to dużo wyjaśnia, proponuję usunąć konto. Atencji tutaj nie znajdziesz, proponuje skupić się na wykop/X.

kodyak

I tak i nie. Z jednej strony nie że zaatakuje inne państwa i tak że eskaluje. Eskaluje na przeróżne sposoby propaganda, sojuszami, przekupowaniem polityków jak Orban itd. ciągle próbuje uwiązać Chińczyków w ten konflikt

wrukwiony

Orki moga co najwyzej patrzec z zazdroscia/nienawiscia, juz pokazali jacy sa 'wielcy' xD. Amerykanie beda kroplowke trzymac bo kasa wraca.

Kasa i sprzet beda dalej plynac i niech sobie urki radza, Trump przejmie stolek na jesien, ale nie sadze, zeby odcial pomoc, predzej bedzie naliczal kraje w ktorych stacjonuje usa ($$$).


Jezeli chinczycy uderza w tajwan to wtedy IMO usa bezdie na serio myslala o koncu wspracia dla ukrainy bo beda wazniejsze rzeczy i europa zostanie z tym sama.

Zaloguj się aby komentować