#szczerecenzje
Jakby ktoś się zastanawiał, czy warto kupić taki sos, to polecam nie kupować, bo jest ch⁎⁎⁎wy.
Oceniam: 3.5/10.
Miałem dwa słoiki z tego Pataks, jeden ostrość 3/3, a drugi ostrość 1/3 (ten z obrazka) - oba były tak samo niedobre.

#szczerecenzje
Jakby ktoś się zastanawiał, czy warto kupić taki sos, to polecam nie kupować, bo jest ch⁎⁎⁎wy.
Oceniam: 3.5/10.
Miałem dwa słoiki z tego Pataks, jeden ostrość 3/3, a drugi ostrość 1/3 (ten z obrazka) - oba były tak samo niedobre.

@Harpersy
Od czasu do czasu zamawiam żarcie z indyjskiej restauracji i stwierdziłem, że kupię na próbę, szczególnie, że promka była. Może smaki mi nie siadły, bo różne są XD W każdym razie wczoraj i dzisiaj jadłem dokładnie ten z obrazka i wczoraj był taki 3/10. Dzisiaj jadłem, to było lepsze, takie 4.5/10, może przez noc składniki oddały smak. W każdym razie jestem rozczarowany i nie kupię więcej :V
Zaloguj się aby komentować