Striptiz na balu karnawałowym rady rodziców Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła 2 w Komornikach

Internet obiegły nagrania z balu karnawałowo-walentynkowego, który zorganizowała rada rodziców Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Komornikach (woj. łódzkie). Bal był charytatywny - dochód miał być przeznaczony na potrzeby wychowanków szkoły.


Na filmikach i zdjęciach z balu w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Żywocinie widać parę striptizerów. "Na plakacie promującym bal nie było żadnej informacji o tym, że będzie tam striptiz damski i męski" - podkreśla portal Piotrków Trybunalski Nasze Miasto. Przedstawicielka rady rodziców twierdzi, że przerwała ten pokaz "błyskawicznie". Jednak na nagraniach, które udostępniono w sieci widać, kobietę w skąpej bieliźnie, na jednym z ujęć widać też tył nagiego mężczyzny.


Sponsor wydarzenia zapowiedział "pokaz tańca artystycznego"


- Nasz błąd jako rady rodziców, że nie skontrolowaliśmy wcześniej, co konkretnie miała zamiar zaprezentować ta para. Ale czy ktoś by pomyślał, że to może być taki pokaz - mówiła Polewczyk w rozmowie z TVN24.


#przypał #komorniki #łódzkie #podbaza #karnawal #heheszki #małemiasteczka

gazetapl

Komentarze (6)

Widać jak wszyscy się bronią. Jeżuuu, jak oni och powstrzymują. Ta z tym ręcznikiem na głowie, to chyba chciała ugryźć go ze złości.

"BAL RADY RODZICÓW" - już samo to brzmi abstrakcyjnie, bo do takiego grenium to raczej człowiek idzie jak za karę, a tu jeszcze świecenie d⁎⁎ą lub ewentualnie ku⁎⁎⁎em jak kto woli w bonusie... To jakiś k⁎⁎wa żart XD

@Modrak patron szkoły zobowiązuje. Potem litra w domu zrobić, wpierdolic żonie/dać dupy sąsiadowi i można jak bozia przykazała w niedzielę do spowiedzi iść.

Zaloguj się aby komentować