Sobota, 4:30. Trzeba isc na trening, ale mi sie kuuuurla nie chce. Zgadnijcie czy pojde.
#hejtokoksy
Sobota, 4:30. Trzeba isc na trening, ale mi sie kuuuurla nie chce. Zgadnijcie czy pojde.
#hejtokoksy
@bartek555 no to tym bardziej musisz. Jak będziesz później krecil tym wielkim kołem do kierowania statkiem jak będziesz miał chude cyce i bicka jak dziewczynka?
Specjalnie w czwartek i piątek sobie dołożyłem 2 bloki siłowe w tym tygodniu, by się przy prygotowaniach do półmaratonu jak najlepiej zbroić przeciwko kontuzjom, dobrze robisz Panie, tak trzymać!
@pluszowy_zergling zrobilem 2 polnaratony w swoim zyciu. Nienawidze biegac, ale zalozylem sie z kolega. Pierwszy 2:20, drugi jakos 1:50 czy 1:55. W pierwszym bol pachwin mnie powstrzymywal, w drugim wzialem przed i w polowie biegu ibuprofen i nic nie bolalo 😄
Powodzenia 🫡
@bartek555 No ja "przypadkiem" zrobiłem w Wings4Life dystans półmaratoński, później doszły 3 prywatne i tak sobie tuptam
Morał prosty: Trza łączyć różnorakie biegowe treningi właśnie z siłownią, nie koniecznie by jakoś tam "rosnąć", ale ciałko się regularnie wzmacnia!

Takiego ciała jak masz nie da się zrobić jak się nie chodzi jak się nie chce , odpowiedź jest prosta xd
Zaloguj się aby komentować