Soboń kompromitacja xD
#polityka #sejmowyspam
Soboń kompromitacja xD
#polityka #sejmowyspam
@smierdakow mimo wszystko jest to unikanie odpowiedzi. odpowiedź "Wszystko co miałem do napisania, zawarłem w swobodnej części wypowiedzi" na każde zadane pytanie nie jest zgodne z prawem. Oczywiście oczekuje że Andrzej ułaskawi i może robić co chce ale nie do obronienia przed sądem jest taka odpowiedź, ma ona tyle samo wartości co odpowiedź "pomidor", czy jeżeli ktoś z nas miałby zostać o cokolwiek oskarżony oczekiwalibyście że odpowiedź przed sądem na każde pytanie w stylu "tego dnia byłem zmęczony" sprawie że nic wam nie udowodnią? Myśle że nie i myśle że poniesie konsekwencje prawne i to spore. Problem ma taki sam jak Braun który może dożywotnio przestać być posłem bo zniszczył choinkę i to pozwoli go skazać. Jego ewentualne skazanie też zakończy mu przygodę na stanowiskach publicznych nie tylko na czas rządów Tuska. Prezydent wszystkich przez 1,5 nie zdąży ułaskawić.
Czy to kompromitacja komisji ? nie sadze, komisja zadaje merytoryczne pytania, ogląda na YT 30k osób które widzą kto się kompromituje, TVP też już nie obroni.
Zaloguj się aby komentować