Cybulion★Liderw cybulion jest inny2026-01-09T12:31:22+01:0025Sniadanie? Obiad? Brunch? #cybulionsietuczy2513Udostępnij
zjadacz_cebuli★2026-01-09T12:46:49+01:001@Cybulion mało tej rybki/nierybki, no chyba, że to 3 śniadanie jak u hobbitów
Cybulion★2026-01-09T12:55:26+01:005@zjadacz_cebuli obiad o 16~. Slabe sniadanie zjadlem to musialem czyms podgonic