Słuchajcie, sypnijcie jeszcze trochę kaską i może za dwa tygodnie będzie kontrofensywa, ale nic nie obiecuję, bo może pogoda będzie zła. Wiecie jesień, później zima.
#wojna #ukraina #rosja

Słuchajcie, sypnijcie jeszcze trochę kaską i może za dwa tygodnie będzie kontrofensywa, ale nic nie obiecuję, bo może pogoda będzie zła. Wiecie jesień, później zima.
#wojna #ukraina #rosja

@czysty_rigcz już raz Europa i USA stłamsili sowietów, teraz jesteśmy silniejsi niż wtedy i kolejny raz stłamsimy barbarzyńców z Kremla, a zwrotem z tej inwestycji wtedy było odzyskanie suwerenności tak teraz będzie przesunięcie terenu starcia (chyba nieuniknionego) z kacaplandem na wschód od Bugu i oby wyzwolenie narodów Białoruskiego i Ukraińskiego z ruskiego miru, raz na zawsze.
Zaloguj się aby komentować