Komentarze (14)

@ogorki-i-kielbasa dodaj #kanalzero i #youtube do posta, bo tu większość osób nie chce widzieć twórczości Stanowskiego. Co do pytania to się nie wypowiem, bo nie mam pojęcia.

@Dziwen większość osób? Skąd masz statystyki?


To jak powiedzieć, że większość osób tutaj jest idiotami, ale to tylko parę osób nie umiejących w logikę ;)

@Zapster widocznie mam pewne rozeznanie w tym temacie. Zresztą wystarczy wejść na tag i masz wszystko, czego potrzebujesz do takiej oceny. Hejto cieszy się, jak Stanowskiemu nie idzie, a jego faktyczny kontent od bodaj 2 lat nie wisiał na głównej, z jednym wyjątkiem, jak koledzy z tagów politycznych komentowali debatę, którą hostował. No ale wiadomo, można tu podpiąć "logikę" i ocenić, że przecież może tysiące osób to śledzi, tylko nie dają piorunków. Zresztą mieliśmy na hejto już kilka grubych dyskusji o KZ i wygląda na to, że je przegapiłeś.

@Dziwen subiektywnych ocen nie transpoluj na ogół, masz pewnie wrażenie z swojego osobistego rozeznania


Nie widziałem żadnej dyskusji, ja na głównej mam same prywatne posty bez polityki. Może dlatego, że mam fanatyków i tagi na czarno

@ogorki-i-kielbasa no to w tysiącach nie idzie, przez wybory wbiło im kilkaset tysięcy i teraz wg. mnie naturalny odpływ ze względu na miejsza ilość polityki

Zaloguj się aby komentować