Skończyła mi się owijka, polećcie mi dobrą, amortyzującą owijkę do #gravel.
Obrazek niepowiązany z tematem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za to ze mną już tak ( ͠° ͟ʖ ͡°) l
#rower

Skończyła mi się owijka, polećcie mi dobrą, amortyzującą owijkę do #gravel.
Obrazek niepowiązany z tematem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za to ze mną już tak ( ͠° ͟ʖ ͡°) l
#rower

Zaloguj się aby komentować