Siema, tak się zastanawiam, czy w swoich umowach #b2b zawieracie również ograniczenie odpowiedzialności do jakiejś kwoty? Kancelaria mi poradziła by takie zawrzeć, inaczej odpowiadam całym majątkiem, natomiast wydaje mi się, że to nie jest zbyt częsta praktyka, zazwyczaj miałem kary umowne. Niestety jak się domyślacie klient się nie chce zgodzić, jak to jest u Was? #programowanie #pracait #praca #devops #sysadmin