Różowa spi a ja je mogę bo spałem dziś do 12. Miała mnie obudzić koło 8 ale "tak słodko spałeś" a teraz siedzę z królikiem w salonie i słucham trójki.
#nocnazmiana #radionocnaostoja

Różowa spi a ja je mogę bo spałem dziś do 12. Miała mnie obudzić koło 8 ale "tak słodko spałeś" a teraz siedzę z królikiem w salonie i słucham trójki.
#nocnazmiana #radionocnaostoja

Zaloguj się aby komentować