Robię sobie taki wykop/hejto, tylko że mondry i bez mirko. Dajcie znać, co muszę mieć na takiej stronie (funkcje), oraz podrzućcie linki do ciekawych stron albo kanałów YT, żebym dodał pobieranie treści.

NaukaGlupcze.pl

#nauka #ciekawostki



Strona w budowie bo mi się na starość uczyć zachciało. Jeszcze to potrwa.

Komentarze (22)

@myoniwy jam jest emerytowany dev i grafik, to ci mogę odjebać ładniutką nawet i po znajomości xd to kiedyś będę elektryka potrzebował, to odrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) tyle że w listopadzie mam czas dopiero.

@onpanopticon Dobra, ale właśnie nie chce WP. Ktoś tu wspominał o czym bardzo lekkim, żeby strona się szybko ładowała.
I SSL a będę potrzebował, bo cały czas wywala że nie ma i nie każdemu się otwiera.
Domenę i hosting już mam jak coś.

@onpanopticon czytnik z określonych tematów + treści dodawane przez użytkownika. To taka zabawa głownie dla mnie Oczywiscie korzystać można do woli.

@kwahu666 w sumie gdybyś zrobił tak, żeby można było własne kanały robić czy tam edytować te, a przy okazji komentować i dyskutować, to mogłoby być nawet ciekawe.

@onpanopticon w sensie żebyś np. Ty mógł wybierać swoje? Bo taki jest plan na potem. Ale będzie można oglądać swoje wybrane + zgłaszać swoje, wiec = chyba to o czym piszesz.

@kwahu666 Podzieliłbym to na publiczne, które można zgłaszać/sugerować. Oraz prywatne, bo skoro to i tak robi za ściągacz treści bez moderowania ich, to żebym korzystał i nie powielał swojego rssa - chciałbym załadować też swoje. One niekoniecznie muszą być widoczne dla innych. A dobieranie z publicznych i subowanie/blokowanie to akurat podstawowa opcja, bo obecnej astrofazy nie chciałbym raczej widzieć

@onpanopticon spoko, dzięki za wkład. Ogólnie plan mam taki, aby zalogowany sobie wybierał co chce widzieć i tylko te wybrane zobaczy.

@kwahu666 jakiś to pomysł jest, aczkolwiek takich autoagregatów to już było miliony, nawet spamy się tak stawiało. Do tej pory raczej żaden taki półautomat się nie przebił szerzej. Wszystko zawsze wraca do podstawy, czyli treści dodawanych przez użytkowników. Tych kanałów i możliwości jest po prostu za dużo, nawet jak zawęzisz do nauki. Stąd się robi galimatias i za duży przemiał. A jak użytkownicy sami dodają, to jest tej nowej treści mniej więcej tyle ile tych ludzi tam siedzi, więc się to rozkłada sensowniej.

@onpanopticon spoko. Kumam. Ogólnie to mam fun bo coś tam sie nauczę przy tym zawsze. To lepsze niż ślęczenie na kanapie. Chyba. Jak ktos jeszcze skorzysta to bedzie super. Nie bardzo chce tworzyć społecznościowki na razie. Po prostu chce do kawy mieć wszystkie ciekawe dla mnie rzeczy w jednym miejscu. Nje klikać w 50 stron tylko w jedną. A co wyjdzie to zobaczymy. W każdym razie każda uwaga na wagę złota.

@kwahu666 Jasne, rób i twórz. Na tej zasadzie sam się uczyłem, czystą ciekawością i dłubaniem. Aż ktoś mi zaczął za to płacić, bo okazało się, że w sumie to całkiem dużo się nauczyłem zupełnie niechcący ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moje twory kupowała kiedyś nawet Agora, a to wszystko właśnie z takiej dłubaniny i zajawki, robienia dla siebie. Zatem rób rób, nie wszystko musi na końcu mieć sens, bo i projekty się porzuca, bo znowu coś innego wpadnie do głowy. Ważne, żeby grzebać i rozwiązywać problemy.

@kwahu666 no może nie 42, ale mając 31 się całkowicie przebranżowiłem i robię coś o czym 5 lat temu nie miałem zielonego pojęcia, więc ogólnie nie ma co zwalać na wiek. Wiadomo, że nie będziesz hakował białego domu, ale już widać, że potencjał masz i zrobić coś fajnego możesz jak najbardziej A będzie coraz lepiej. Tak czy siak szacuken że w taki sposób spędzasz wolny czas, świadczy o kreatywnym umyśle.

Zaloguj się aby komentować