RACOFanatykw Hydepark2025-09-18T14:31:21+02:0018#pytanie #heheszki Jak powiem pani na kasie w intercarsie że ma spoko wąsa to da mi zniżkę czy mi nie da?187Udostępnij
PlatynowyBazant2025-09-18T14:55:49+02:002@RACO panie przy kasie nie dają zniżki, z handlowcem wcześniej musisz pogadać 🙂
Rozpierpapierduchacz★2025-09-18T15:25:31+02:003@PlatynowyBazant po co mówić handlowcowi, że pani przy kasie ma spoko wąsa?
RACO2025-09-18T15:34:01+02:000@WujekAlien to już mam, jestem stałym klientem i biorę w ilościach wręcz hurtowych. Chciałem jeszcze coś wycisnąć. Ale naprawdę ma zajebistego blond wąsa I to przed 40!
Giban2025-09-18T16:36:58+02:000@RACO Proszę mi nie podkurwiać pań z IC, bo potem ciężko im przychodzi współpraca