Pytanie do Piórwysynów i Piórwycórek z #piorawieczne
Atramenty w osobnych wpisach, czy przy okazji recenzji piór, np w komentarzu?
Bo staram się mieć 1 do 1, więc to się pokrywa mniej więcej

Pytanie do Piórwysynów i Piórwycórek z #piorawieczne
Atramenty w osobnych wpisach, czy przy okazji recenzji piór, np w komentarzu?
Bo staram się mieć 1 do 1, więc to się pokrywa mniej więcej

Zaloguj się aby komentować