przy jakim % zysku sprzedajecie swoje akcje, dla zabezpieczenia sie jakby kiedyś jebło?
#gielda
przy jakim % zysku sprzedajecie swoje akcje, dla zabezpieczenia sie jakby kiedyś jebło?
#gielda
W krypto sprzedawałem 50% jeśli wzrosło o 100% - dzięki temu miałem zabezpieczony kapitał. Na GameStop wyszedłem przy 100%, na polskiej giełdzie siedziałem kiedyś długoterminowo i wyciągnąłem wszystko po osiągnięciu ok. 25% w dwa lata. Teraz się w to już nie bawię.
@redve zależy od Twojego celu inwestycyjnego, a ten zależy od tego co chcesz osiągnąć. Ja niektórych akcji wcale nie sprzedaję, a inne już po 20% lecą, jeśli to był mój cel. Ciężko mi przesiedzieć zysk większy niż 100% i robię się wtedy dość niespokojny.
@redve różnie, jedne akcję gdzie zysk jest 5-10% bo się kręci jak gówno w przeręblu i wzrosnąć nie może takie co dają ładnie stabilne 40% alemtez trzymam takie co już zrobiły 300- 350% zysku i jest jeszcze szansa na dalsze wzrosty.
Zaloguj się aby komentować