Proszę o ocenę przysiadu i nie śmianie się z małego ciężaru. Następnym razem będzie lepiej bo źle spałem, ledwo wstałem i bez sił się czuję. Wiem, że nie daję od siebie nawet 20% i nie wiem jak dawać cokolwiek.
Mam zdiagnozowane, że dieta leży i kwiczy bo jem za mało kalorii z tłuszczy i węgli(które odpowiadają za performance treningowy). Jeszcze mam 50% BF i jeden ekspert każe schudnąć 5kg a inny 10kg.
Ile muszę jeść tłuszczy i węgli by było dobrze?
https://streamable.com/afkaru
#hejtokoksy #silownia

