Komentarze (8)

@Heheszki a ja wiem. Tutaj akurat mam informacje z pierwszej ręki. Miały być nominacje a nie było. I to nie dlatego, że zainteresowani nie chcieli. Ponadto przydacz to klamliwy pisowski śmieć i skoro coś mówi, to znaczy że jak zwykle kłamie.

@Modrak Nawalbym gorzej Przydacza ale kultura osobista mi nie pozwala. Kretyni upierdzielili caly sektor energetyczny, zamrozili inwestycje po 2018 roku, a dzisiaj przedstawiaja projekt ustawy prowadzacy znowu do wstrzymania inwestycji i bezczelnie klamia, ze za ich czasow sie budowalo, a teraz i tak sie nie buduje to sie pieniazki nie naleza xD rozjebia gospodarczo krajo

Mnie smieszy tłumaczenie pisowców. Że sprowokował go donald Tusk XD. No tak. Jak na kibola przystalo Nawrocki ma krótki lont a donek go striggerowal a ten strzelił focha XD. Nawrocki w ogole chyba nie kuma roli prezydenta w naszym kraju i myśli że veto jest tylko po to by sobie załatwiać posłuszeństwo.

@bajerfull to jeszcze przeczytaj tekst pod tytułem, a najlepiej cały artykuł. Wiem, że to nie twit, czy tik tok, ale dasz radę!

Zaloguj się aby komentować