#prawojazdy #samochody dzisiejsze jazdy na kursie zacząłem od pojechania na łuk, i zrobienie go pod rząd 5 razy dobrze. Potem mnie instruktor zabrał pierwszy raz na drogę szybkiego ruchu która podobno jest trudna, a ja sobie na niej poradziłem świetnie, i nawet dwa pojazdy wyprzedziłem. Jest jeden, malutki problem... nie umiem jechać po swoim pasie ruchu. Jade slalomem jakbym na⁎⁎⁎⁎ny kierował xD