Poznajcie Martunię, Martunia, to typowa rozczeniowa madka polka katolicka, a jej bombelek będzie niepocieszony...
¯\_(ツ)_/¯
Całuski.
#bekazkatoli #madka #polska #heheszki

Poznajcie Martunię, Martunia, to typowa rozczeniowa madka polka katolicka, a jej bombelek będzie niepocieszony...
¯\_(ツ)_/¯
Całuski.
#bekazkatoli #madka #polska #heheszki

@Tylko_Seweryn
Kurde, szkoda Izki, wydaje sie wporządku kobietą, opiekuńczą, pomocną.
No tak, idealny gość na imprezę, który Ci [gospodarzowi] będzie dyktował co masz zrobić, a czego nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obie baby w tym screenie są pojebane - jedna ustawia cudzą imprezę po swojemu, a druga nie potrafi wybrnąć z sytuacji z klasą, tylko wychodzi na roszczeniową.
@Tylko_Seweryn No a nie? Jak organizuję imprezę i nie mówię niczego ludziom, żeby przynosili = sam to ogarniam.
A jak jestem gościem, to przede wszystkim PYTAM czy coś mogę zrobić lub przynieść, a nie narzucam, że tak zrobię.
I teraz co, gospodarz zrobi (lub kupi) sobie tyle ciast, ile wymyślił i mają się zmarnować, bo jakaś Iza przyniesie jeszcze 2? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@woohoo jakież było zdziwienie rodziny, że wujek (czyli ja) nie dał żadnego prezentu, ani nawet nie przyszedł xD
A ja po pierwsze w dupie mam te rytuały, po drugie nawet jakbym był to bym dał jakąś kartkę symbolicznie z życzeniami (sam dostałem taką od Babci i mam ją do dziś i otwieram sobie posłuchać tej melodyjki, powspominać - best prezent ever - jako ciekawostkę dodam, że bateria w niej gra już jakieś 25 lat)
A po trzecie primo ultimo zapomniałem xD, przypomniałem sobie o tym przejeżdżając w sobotę obok kościoła, coś za dużo ludzi mi się zdawało że jest i faktycznie były to komunie czlowiekskurwiel.jpg
Nie jest mi przykro, zwyczajnie mówiłem, że nie przyjdę bo dla mnie to żadne święto skoro i tak młodzi nie chodzą do kościoła, bo chwilę przed komunią to idą z musu choć też nie wszyscy bo się to zmienia.
@mrozny nie wiem jak u Ciebie ale u mnie i u rówieśników w zasadzie chyba nawet do teraz tak jest, że do komunii idzie więcej osób niż do bierzmowania więc o jakim nawróceniu mówisz?
Dzieciaki w wieku 15-16 jawnie gadają że w boga nie wierzą, na religię to chodzą tylko dlatego że jest to luźniejsza lekcja od innych, a wielu już całkiem zrezygnowało z tego lub poszło na etykę, jak ja chodziłem do szkoły to z całego budynku na etyce nie mogli pół klasy skompletować, teraz odwrotnie - nawrócenie że hej
Zaloguj się aby komentować