Pomijając, że to okręt a nie łódź podwodna to tak mamy, jeden okręt który może się poszczycić tym, że jest jednym z najstarszych okrętów podwodnych w czynnej służbie, do niedawna też nie mógł się zanurzać ale podobno po wielu remontach się udało i się zanurza


#marynarkawojenna #heheszki

7d70dbbf-4e34-42ca-8893-58275920dfb0

Komentarze (9)

zjadacz_cebuli

@cebulaZrosolu zanurzyć to się mógł zawsze xD

Cybulion

@zjadacz_cebuli dokladnie, oni pracowali faktycznie nad funkcja wynurzenia bo byl z tym problem. XD. Pozatym mamy dwa, drugi stoi na bulwarach w gdyni XD w razie wu mozna go szybko pokulgac do morza

maks_kow

A moze on nie tanczyl, tylko skakal po kadlubie zeby ta k@€wa j#&ana p@#€dolona wreszcie sie zanurzyla?

mannoroth

@cebulaZrosolu tak nie moze być! Proponuję utworzyć spółkę "Narodowe Okręty Podwodne imienia woźniaka staraka" celem stworzenia nowej dumy polskiej floty - okrętu podwodnego "popiełuszko"

maks_kow

@mannoroth Uważam że Narodowe Okręty podwodne powinny nosic imię św Jana Pawła II a pierwsza jednostka (kupiona ze srodkow KPO) powinna nosić nazwę "Krupówki"

cebulaZrosolu

@maks_kow @mannoroth jednak Popiełuszko bardziej pasuje, w końcu wiecej wspólnego z wodą miał

maks_kow

@cebulaZrosolu strach piorunować XD

bartek555

Kazdy okret to lodz, ale nie kazda lodz to okret

Zaloguj się aby komentować