Polozylem dzisiaj pierwsza warstwe gruntujaca zywicy epoksydowej. Jutro z rana warstwa docelowa i platki. Na razie wyglada jak gowno. Kolor troche tez jasniejszy, bo 10% dodatkowo wody.
#architektura #budujzhejto #budownictwo #budowadomu

Polozylem dzisiaj pierwsza warstwe gruntujaca zywicy epoksydowej. Jutro z rana warstwa docelowa i platki. Na razie wyglada jak gowno. Kolor troche tez jasniejszy, bo 10% dodatkowo wody.
#architektura #budujzhejto #budownictwo #budowadomu

Zaloguj się aby komentować