#polityka
Pytanie do wyborców #konfederacja którzy głosują na ugrupowania Mentzena, albo Bosaka:
#polityka
Pytanie do wyborców #konfederacja którzy głosują na ugrupowania Mentzena, albo Bosaka:
@redve Nie on jeden. O ile Mentzena da się jeszcze znieść, a Bosaka posłuchać bez grymasu obrzydzenia, to Braun nadrabia jedynie teatralną dykcją, bo treści jakie ową dykcją wygłasza budzą grozę, a Korwin nie dość, że bełkocze jak zacinający się karabin maszynowy, to jeszcze fanzoli okrutne kocopoły.
No ale to ich wewnętrzne sprawy jak sami twierdzą, więc jeśli chcą się dalej zadawać z cyrkowcami, niech potem nie mają pretensji, że cała partia dostaje etykietkę klaunów.
Zaloguj się aby komentować