glebogryzkaMocarzw Hydepark2024-01-17T08:58:21+01:005#polityka pierwszy raz robię ankietę i mogłem coś pokićkać. Zapraszam do dyskusji. #ankieta #zapytajhejtoKtórą z pierwszych dam oceniasz najlepiej ?WałęsaKwaśniewskaKaczyńskaKomorowskaDuda110 Głosów513Udostępnij
glebogryzka2024-01-17T09:02:05+01:000Ja osobiście to Kwaśniewską . Wszędzie była jej pełno ciągle się gdzieś angażowała , numer 1 dla mnie. W odróżnieniu od męża.
Tomekku★2024-01-17T09:05:55+01:004Tylko Kwaśniewska to była dama z klasą, ile razy też wyciągała Olka z kłopotów swoją elokwencją, top jak na moje.
kodyak2024-01-17T09:18:38+01:006Kwasniewska oczywscie. Ogólnie to ona wytworzyła potrzebę pierwszej damy w Polsce. To z tego co pamiętam był taki powiew zachodu.
ErwinoRommelo★2024-01-17T09:34:40+01:0012Kwasniewska to byla dama, bez niej olek by skonczyl w rowie albo na odwyku.
jimmy_gonzale2024-01-17T09:56:32+01:000Kwaśniewska XD A nie pamiętacie już jak nielegalnie sprzedawała buty znaczy dom? XD #korupcja Albo tajne posiedzenie sejmu w sprawie Kwaśniewskiego? Opozycja była zaskoczona nawet. Pamięć dobra ale krótka.
Rudolf2024-01-17T11:27:40+01:004@jimmy_gonzale pamiętamy, karina bosak nigdy by tak nie zrobiła ale durny lewacki naród nie chce wybrać ksia na prezydenta nacjonalistycznej ziemi świętej z królem palestyńskim i nic nie możemy z tym zrobić....
5tgbnhy62024-01-17T13:58:58+01:000@Rudolf a masz cos do powiedzenia w temacie, czy umiesz tylko whataboutism?