#polityka #bekazpisu #tvpis
Eksperci TVP w sprawie tzw. "wolności mediów'

#polityka #bekazpisu #tvpis
Eksperci TVP w sprawie tzw. "wolności mediów'

@niepopularna_opinia po pierwsze to nie jest koncert życzeń i telewizja (a zwłaszcza ta publiczna) ma być rzetelna i obiektywna. I tak nie było przez ostatnie osiem lat. Jakbym był złośliwy to bym spełnił prośbę WSZ i sprawił że po tych ośmiu latach usłyszy te „wiele głosów” - każdy napie*alający w pisowców żeby wyrównać te osiem lat pompowania propagandy.
Ale zadowolę się po prostu powrotem do normalności.
po drugie podrzędny raper ekspertem - bądźmy poważni.
@niepopularna_opinia akurat przez ostatnie 2 kadencje pisu ochoczo brał udział w działaniach BIEGUNOWO ODMIENNYCH od tego, co "dobrze powiedział"; i wtedy wszystko było w pytkę, bo hajs się zgadzał, a teraz widzi, że nie będzie, więc płaku płaku gdzie moja wolmość mnendiów.
niech spierdala. wszyscy oni niech spierdalają. przeżarli dosłownie DZIESIĄTKI miliardów złotych tylko po to, żeby montować ludziom gwoździe w mózgach
Zaloguj się aby komentować