
Polacy czują się oszukani. Zamieszkali w mieszkaniach społecznych, teraz żałują
www.portalsamorzadowy.plMieszkańcy lokali TBS czują się oszukani. Promocja najmu z dojściem do własności okazała się fikcją - po wpłaceniu wysokiej partycypacji i po latach płacenia czynszu pozostają jedynie najemcami bez perspektywy własności mieszkań, w dodatku bez realnego wpływu na remonty bloków.
Mieszkańcy Towarzystw Budownictwa Społecznego, wpłacając wysoką partycypację, liczyli na stabilny czynsz, uczciwe rozliczenie kosztów i możliwość wykupu mieszkania na preferencyjnych warunkach. Teraz patrzą z żalem na obietnice, na które dali się nabrać - informuje Gazeta Wyborcza. [...]
#wiadomoscipolska #nieruchomosci #wynajemmieszkan #tbs #politykamieszkaniowa #mrit #portalsamorzadowy
