Pół roku polowałem na tego małego kolorowego drania i nic. Dudziak gdzieś w krzakach i się śmiał. Dziś go w końcu trafiłem i co?
Nieostre!!
#ornitologia #ptaki #fotografia


Pół roku polowałem na tego małego kolorowego drania i nic. Dudziak gdzieś w krzakach i się śmiał. Dziś go w końcu trafiłem i co?
Nieostre!!
#ornitologia #ptaki #fotografia


@UmytaPacha ale tam bylo zjdecie jeszcze w komencie takiej p(t)aszki czarno bialej moze kolegia @Brickstone ci pokaze.
Zobacz fanpej "Ch⁎⁎⁎we zdjęcia przyrody" :)
Ja ostatnio z dzieciakami widzialem nad rzeką, to był highlight ich dnia :)
@Brickstone kurde, zazdro! Ja widziałem tylko raz po przez lornetke na drugim brzegu Odry. Jak zrobię jakiemuś fote, to mogę umierac.
Ale raz nagrałem dudka z bliska!
@Cinkciarz zazdrość! Raz tylko widziałem dudka jak jechałem rowerem. Uciekł zanim wyciągnąłem aparat. Teraz się uparłem na dzierzbe. Wiem gdzie mieszka, bo znalazłem spiżarnię.
@Brickstone to trzeba polować na większą matrycę, a potem szkła. Niestety drogie hobby ale w sumie lustrzankę idzie wyrwać niedrogo. Sam od superzooma zaczynałem, najwięcej zdjęć nim zrobiłem. ale z zazdrością patrzyłem na fotki kolegi który nad rzeką latami czekał na idealne zdjęcie zimorodka. Jednak pełna klatka, i jasny zoom robiły różnicę. Ja dalej zazdroszczę, ale coś mieszkania się spłaci to może i obiektywu się dorobię do ptaszenia.
@jedzczarnekoty wiem. Bazę bym miał z lustrzanki żony, ale ja aż tak bardzo nie jestem fotografem i ornitologiem żeby w to inwestować. Po prostu mam frajdę z tego, że zobaczę taką dziką kurę co jej jeszcze nie widziałem 😅
@Brickstone to zmienia postać rzeczy

@Brickstone a jeszcze z takich ciekawostek, to zimorodek położony na grzbiecie udaje martwego, można go ważyć bez tzw. tutki

Zaloguj się aby komentować