wonsz
Gruba ryba
Pogody wspaniałe tylko wiatry k⁎⁎wy. Mogę jechać w deszczu, w błocie, w śniegu, ale najmniejszy wmordewind odbiera mi całą przyjemność jazdy na #rower . A co dopiero jak wieje na powrocie a ja mam dzisiaj średni kondycyjnie dzień, jprd.
