Podbitka ty kurlo ebana. Rece grabieja dzisiaj.
#budujzhejto #budownictwo #budowadomu


Podbitka ty kurlo ebana. Rece grabieja dzisiaj.
#budujzhejto #budownictwo #budowadomu


@n3sk jak sie robi samemu to trzeba poprawiac po innych i po sobie ;)
O ile jadac metry po prostej to masz racje, ze byloby szybciej to tak przy takiej skrzynce, gdzie trzeba licowac ze soba w kilku osiach to czasami trzeba cos zdjac 3x i poprawic, bo tamto albo sramto. Ogolnie wkretareczka idzie szybko, a i tak bym wiecej nie zrobil, bo sa inne ograniczniki ;)
Zaloguj się aby komentować