Po czym poznać, że kończy mi się ubezpieczenie na samochód? Przecież to jest jakiś nieśmieszny żart... #ubezpieczenia #spam

Po czym poznać, że kończy mi się ubezpieczenie na samochód? Przecież to jest jakiś nieśmieszny żart... #ubezpieczenia #spam

@Glonojad podejrzewam, że ten sam przypadek.
Opiszę Ci mój.
Dwa lata temu wrzuciłem swoje dane w Rankomat, ale nie skorzystałem finalnie z ich oferty.
Przez następny tydzień miałem podobną ilość spamu jak Ty. Po kilkanaście telefonu dziennie. U mnie to bardzo nietypowe, bardzo rzadko do mnie dzwoni spam, bo ja wiem, raz na miesiąc.
Skojarzyłem fakty, napisałem do administratora danych rankomatu i jak ręka odjął.
Polecam spróbować.
Zaloguj się aby komentować