rakokuc2024-09-26T06:45:13+02:0012Niby peperoncino, a od razu widać, że jednak z gorgonzolą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Felonious_Gru★2024-09-26T06:49:34+02:002@wielbuont też w poniedziałek jedną widziałem, jeszcze dluvi termin miała
Felonious_Gru★2024-09-26T07:28:02+02:001@Acrivec one normalnie na półce leżą. I też tylko pierwsza z wierzchu, może deszcz padał na palete xd
Acrivec★2024-09-26T07:33:59+02:000@Felonious_Gru ale upały były miesiąc temu, u mnie pieczywo które normalnie by prawie tydzień mogło stać bez pleśni w upały po 2 dniu mogło by chodzić
GazelkaFarelka2024-09-26T07:56:28+02:004@wielbuont one są bez konserwantów, konserwowane tylko etanolem (wyparuje w piekarniku), tak że terminy terminami ale trzeba sprawdzać
Hasti2024-09-26T11:53:12+02:000@wielbuont Ludzie w sklepach, zwłaszcza w biedrze zachowują się jak świnie. Pewnie ktoś skaleczył opakowanie, dostało się powietrze i spleśniało.