DziwenGURUw Sowie Uniwersum2024-11-18T15:09:17+01:0070#perypetiedziwena na szybko, bo boim się o @Cybulion . xd #gownowpis7017Udostępnij
eloyard2024-11-18T15:11:59+01:0011@Dziwen Jako lokalny Enforcer Bojówki Majonezu Kieleckiego, informuje że został wysłany Batalion Reedukacyjny - moi ludzie już wchodzą na Twoje piętro.
TytusBomba2024-11-18T15:39:54+01:003@eloyard a nie lepiej i dosadniej nazwać tą bojówkę "bojówka octu"?
eloyard2024-11-18T19:58:08+01:002@Dziwen to od octu z kufla - i ciśnienia od bezpodstawnie rzucanych kalumnii.
eloyard2024-11-18T20:43:20+01:003@Atexor a to dlatego cały czas do mnie dzwonią. Chwila, zaraz zejdą.
ErwinoRommelo★2024-11-18T15:14:46+01:0012Ty ty Dziwenek bez takich bo wiesz co się z tobą stanie, wiesz jak wygląda waterboarding tylko z octem zamiast wody? Nie za fajnie.
entropy_★2024-11-18T15:32:15+01:003@Dziwen bardzo dobre, ale po tym wczorajszym wszystko już będzie 3/10 xD
Dziwen2024-11-18T16:02:21+01:009Jak coś. xdDobra, mam go #dailykielecki #majonez - Cybulion - Hejto.plDobra, mam go #dailykielecki #majonezHejto.pl
voy.Wu★2024-11-18T16:56:45+01:002@Dziwen mem bardzo prawdziwy. biedni amerykanie nie wiedzą jak sklasyfikować majonez bez konserwantów. dla nich to jak UFO