Ostatnio w wątku o #steammachine wspominałem o cenach #xbox ale jest update więc trzeba uzupełnić. Jak ponad 5 lat temu kupowałem series x kosztował 2,4k. Ktoś wspominał że później szło ja wyrwać w promocji nawet za 1,9k. Obecnie cena wynosi 3,2k. Po ponad 5 latach od premiery cena konsoli zamiast spadać urosła o 1/3. To są jaja xD I teraz robi się już bardzo nie śmiesznie. Będzie kolejna podwyżka: https://news.xbox.com/en-us/2026/06/25/xbox-console-price-update/ Wersje 1tb pójdą o kolejne 150$ w górę. Czyli w Polsce 600zl można spokojnie liczyć. Czyli robi się 3800 za series x. Ja pi⁎⁎⁎⁎le xD I w tym momencie #steammachine zaczyna wyglądać trochę mniej drogo. #pcmasterrace #gry

