@1312 @Ragnarokk sa imo 2 powody::
1. najlepsi zawodnicy nie pojda do jakiegos gownoshow, wiec startuja gorsi, mniej doswiadczeni, gdzie sam doping w postaci srodkow i innych bajerow jak kostiumy z napleta rekina jak widac nie daja odrazu takiej przewagi jak dodatkowe lata treningow
2. Najlepsi rowniez biora roznego rodzaju doping, po prostu maja do tego ludzi i wiedza kiedy, co i ile mozna.
Ludzie uwazaja, ze biorac doping sportowiec staje sie nagle superhuman. Fajnie, ze zrobili te zawody, moze niektorzy przejrza bardziej na oczy ;)