Ostatnio mam taką fazę, że patrzę ludziom na buty. O ile u facetów jest jakaś różnorodność, o tyle 95% lasek chodzi w takich samych tenisówkach.
#hydepark #moda #klony

Ostatnio mam taką fazę, że patrzę ludziom na buty. O ile u facetów jest jakaś różnorodność, o tyle 95% lasek chodzi w takich samych tenisówkach.
#hydepark #moda #klony

A niektóre mają je tak ujebane, że te buty chyba od nowości ściereczki nie widziały, już nie wspomnę o pralce.
I ktoś mi powie że kobiety zwracają uwagę na czyste buty, no nie wszystkie
@Gepard_z_Libii One zwracają uwagę na twoje buty, nie na swoje
@Gepard_z_Libii kobieta i porządek, to trzeba na loterii wygrać, zwłaszcza obecnie wszystko co ma 30-.
@twardy_kal_owiec to zależy, mam znajoma co ma porządek w kosmetykach i innych duperelach, a buty białe ujebane, a normialnie zadbana laska, ciuchy zawsze czyste ma i na chacie też.
Przez nią też zwracałem uwagę na białe buty u innych duperek i często widziałem że ujebane, lepiej już czarne kupić
@Gepard_z_Libii Kiedyś za mną dwie dziewczyny rozmawiały, że fajny chłopak, ale mam brudne buty. Z roboty wracałem
Ciekaw jestem co by było, jakby były czyste.
@Alembik ciekawe czy one miały czyste
To widać słabo patrzysz, moda na te buty była 3-4 lata temu teraz wszystkie latają w pic:

@Zapster srać na modę. mi się tenisówki bardziej podobają. nogi znaczy. jak ma trzy paski to lansiara...ale faktycznie prawie każda ma
Przeca to są Conversy i wszystkie ich klony - moda na nie nigdy nie przemija.
Zaloguj się aby komentować