Ok nowe nabytki wysiane.
Opuncja, karłatka, jakaś inna palma, granat, limonka, oliwka
#rosliny

Ok nowe nabytki wysiane.
Opuncja, karłatka, jakaś inna palma, granat, limonka, oliwka
#rosliny

@winet ale chodzi o coś takiego "egzotycznego"?
Jak tak to figi są bardzo łatwe w uprawie, mango też. Awokado fajnie rośnie jak się je przytnie.
Nie wiem co to znaczy, że nie masz ręki do roślin, jak o podlewanie chodzi to taka figa da Ci znać, że jej trzeba wody jak jej liście opadną i zaczną zwisać :p
@cebulaZrosolu trochę z dupy na szybko napisałem. Nie musi być egzotyczne, chciałbym żeby coś rosło. Fajnie gdyby to było coś co można wykorzystać, przyprawa np jakaś albo zioło ale nie do palenia.
Do awokado były dwa podejścia, nie przeżyło. Macierzankę np kiedyś próbowaliśmy siać w doniczki i też gówno wyszło z tego
Zaloguj się aby komentować